loguuuj-e1631099314699-150x150

Senior C#/.NET fejlesztő

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Senior
Tapasztalat: 5+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest
Partnerünkről:

Partnerünk cégcsoportja a hazai mélyépítés meghatározó szereplője. A 100%-ban magyar tulajdonú vállalategyüttes mind a gyártás, mind a kivitelezés területén jelentős referenciákkal bír. Több innovatív technológiai megoldást dolgoztak ki, melyekkel még inkább környezetbaráttá, gazdaságosabbá tehető az útépítés.

Feladatok:
  • Belső intranetes rendszer fejlesztése, két nagyobb projekt:
    • ASP.NET Blazor (7/8) webes felület
    • Background service rendszer belső adatfeldolgozó folyamatokra
  • Esetleges adatmigrációban való részvétel (MySQL)
 Téged keresünk, ha rendelkezel:
  • felsőfokú IT programozói tanulmánnyal,
  • 10 év tapasztalattal,
  • ASP.NET Core Blazor és/vagy backgroundservice ismeretekkel,
  • .NET 7/ .NET 8
  • SQL és Entity Framework ismerettel (főleg MySQL és MS SQL),
  • NUGET ismeretekkel, azok használatában szerzett tapasztalattal: AutoMapper, CsvHelper, HtmlAgilityPack, Selenium, Dapper,
  • WebUI komponensekben szerzett tapasztalattal: Devexpress és/vagy Telerik és/vagy Radzen,
  • csapatjátékos attitűddel, könnyen tudsz integrálódni a csapatba,
  • “fejlesztő” hozzáállással.
Amit a partnerünk kínál:
  • Változatos feladatok
  • Home Office lehetőség
  • Izgalmas projektek
  • Versenyképes bérezési csomag

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés Senior C#/.NET fejlesztő pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt