frontend-logo-300x200

Üzleti elemző – architekt

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Mid-Senior
Tapasztalat: 3+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest
Partnerünkről:

Partnerünk 35 éve azért dolgozik, hogy az üzleti sikerek mellett a munkatársaik számára a legjobb munkahely, partnereik számára pedig a legjobb szolgáltató legyen. A szervezet Magyarország piacvezető humánügyviteli szolgáltatója, több ezer ügyfelük használja megoldásaikat. Céljuk, hogy piacvezető pozícióikat a jövőben is megtartsák.

Sikerük jelentős része a Kutatás és Fejlesztés terület munkájához köthető. Náluk születik a jövő, az újdonságokat, a vállalat majdani termékeit ők hozzák létre!

Te is csatlakozhatsz hozzájuk, Te is részese lehetsz sikereiknek! Megoldásaik az innovatív tudást és a korszerű technológiát ötvözik.

Miért érdemes pályázni?
  • Kihívásokkal teli feladatok jókedvű, kommunikálni szerető társakkal
  • Pihenőszoba, kikapcsolódási lehetőségek (csocsó, léghoki)
  • Csapatépítő programok, családi nap
Feladatok:
  • Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli rendszer kialakításában
  • Technológiai trendek, tendenciák folyamatos figyelemmel kísérése, a várható szakmai aktualitások felismerése és az ezekre adandó megoldások kezdeményezése
  • Részvétel  az üzleti igények szakmai egyeztetésében az érintettekkel (szponzor, megrendelő, ügyfél, felhasználó)
  • Kommunikáció ügyfelekkel magyar és angol nyelven
  • Kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása a fejlesztési feladatok megfogalmazásával és priorizálásával
  • Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása tesztelésre
  • Jelenlegi architektúra megismerése, változtatások kezdeményezése
  • Dokumentáció készítése, aktualizálása
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői vagy szoftvertesztelői gyakorlat komplex rendszer architektúrájának illetve keretrendszerének kialakításában, kezelésében
  • BPMN ismeret és gyakorlati használat
  • Webes technológiák ismerete
  • SQL ismeret
  • Biztonsági ajánlások ismerete, követése
  • Internetes szabványok, protokollok ismerete
  • Mobil technológiák ismerete
  • Rendszerszemlélet és logikus gondolkodás
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségorinentáció
  • Terhelhetőség és stressztűrő képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
Előnyt jelent:
  • Szoftverfejlesztői gyakorlat többrétegű alkalmazás fejlesztésében
  • Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek
  • Szoftvertervezési minták (Design patterns) ismerete
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag, kiszámítható jövő
  • “A” kategóriás, kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Változatos feladatkör, szakmai kihívások
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Remek, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő, lehetőség heti több nap otthoni munkavégzésre

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés Üzleti elemző – architekt pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt