loguuuj-e1631099314699-150x150

PLC/Robot programozó és automatizálási mérnök

Általános információk

Szektor: Gépészet
Pozíció szintje: Mid-Senior
Tapasztalat: 3+ év
Végzettség: Szakirányú felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest és környéke, Kecskemét
Partnerünkről:

Partnerünk ipari automatizálással és gépgyártással foglalkozik. Jelenleg az automatizálási csapatuk bővítéséhez keresünk tapasztalt, tettre kész mérnököket, akik rendelkeznek PLC-s, robot és terepi buszrendszerek ismeretével. A cég székhelye Nagytarcsa, ahol elsősorban gépépítés történik. Magasan és speciálisan képzett, tapasztalt csapataik a helyi és nemzetközi műveletek, a minőség, a mérnöki munka és az innováció terén mindig a szervezet megoldásainak élvonalában állnak.

A műszaki és mérnöki munkától kezdve a szoftverfejlesztésig csapatuk változatos lehetőségeket kínál mindazoknak, akik rendelkeznek a gyártási lehetőségek növeléséhez szükséges szakértelemmel, elszántsággal és lendülettel. Céljuk, hogy kiemelkedően magas mérnöki munkával formálják/automatizálják át a világot!

Feladatok:
  • Automatizálási programozási feladatok ellátása, szoftverfejlesztése (PLC/Robot)
  • PLC/Robot vezérelt automata gépek és gyártó berendezések üzembe helyezése és karbantartása
  • Új gépek tervezésében való részvétel
  • Elektromos és program hibák keresése, elhárítása
  • Külföldi partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Hibakeresés PLC és robot programokban, automatizált rendszerekben
  • Gépek, berendezések, gyártási folyamatok optimalizálása
Elvárások:
  • Villamosmérnöki, ipari automatizálási-, vezérléstechnikai mérnök vagy technikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • PLC és robot programozási, -vezérléstechnikai ismeret, önállóan megírt referencia programok
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság
  • Csapatmunka
  • Jó kommunikációs és dokumentációs készség
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Elektromos dokumentációk és tervek felhasználói szintű ismerete
  • Automatizálási ismeretek (villamos, szenzor technika, pneumatika, motorok, buszrendszerek, vision rendszerek)
  • KUKA, STAEUBLI FANUC robot eszközök ismerete
Amit partnerünk kínál:
  • Betekinthetsz a nemzetközi és hazai autóipari vállalatok élvonalába tartozó multinacionális cégek életébe
  • Cafeteria és bónusz
  • Céges autó lehetősége, valamint laptop és telefon
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok
  • Egy növekvő és sikeres automatizálással foglalkozó cégben dolgozhatsz, fiatal és innovatív csapat tagjaként
  • Külföldi munkavégezés és tapasztalat szerzés, nemzetközi projektjeink keretében (Elsősorban Európa)
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása képzésekkel, tanfolyamokkal

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés PLC/Robot programozó és automatizálási mérnök pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt