frontend-logo-300x200

IBM Tririga junior rendszermérnök

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Junior
Tapasztalat: 1+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest, Hungary
A cégről:

A partnerünk széleskörű tapasztalattal rendelkezik IT megoldások terén, melyet a közös digitális jövő elérése érdekében szeretnének is megosztani az emberekkel. Főbb szolgáltatásaik közé tartozik a szoftverfejlesztés, IT szaktanácsadás, üzleti elemzés, valamint infrastruktúra tervezés és üzemeltetés. Mérnökeik a sok éves tapasztalatnak köszönhetően képesek akár a legkomplexebb működési igénnyel rendelkező rendszereket is átlátni és hatékonyan megvalósítani.

Feladatok:
  • IBM Tririga applikáció konfigurálásának támogatása, napi ügyfél oldali termék támogatási feladatok segítése, rendszer naprakészen tartása
  • IBM Tririga applikáció naprakészen tartása
  • IBM Tririga applikációba adatok feltöltése
  • Ügyfél oldali megkeresések napi szintű kezelése
  • IBM Tririga programban való segítségnyújtás
  • IBM Tririga program konfigurálásában segítségnyújtás
  • IBM Tririga rendszer személyre szabásának támogatása
Szükséges készségek:
  • Rendelkezel IBM Tririga szoftver felhasználói szintű ismerettel
  • Legalább kommunikációs szinten beszélsz angolul
  • Proaktív problémakezelés
  • Kommunikáció a csapattagokkal
  • Segítségnyújtás ügyfél oldali megkeresések esetében
  • Empátia, jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Dokumentációs készség
Előnyt jelent:
  • Építőmérnök, Építészmérnök, Gépészmérnök, Mérnökinformatikus vagy Villamosmérnök Bsc diploma
  • Szoftverfejlesztési metodikák ismerete
  • Frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • SQL ismeret
  • RestAPI ismeret
Amit nyújtanak:
  • Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés IBM Tririga junior rendszermérnök pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt