logocc-150x150

Vezető szoftverfejlesztő

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Senior
Tapasztalat: 5+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest, Debrecen, Hungary
Partnerünkről:

Partnerünk küldetése a megalakulásuk óta: fejleszteni az ügyfeleik üzletét a technológia által. Együttműködéseik kezdetben a telekommunikációs és pénzügyi szektorból indultak, de mostanra 11 különböző iparág számára szállítanak megoldásokat.

Feladatok:
  • Fejlesztői csapat szakmai vezetése
  • Fejlesztések megvalósításának vezetése, fejlesztői feladatok elosztása, megvalósítás kontrollja
  • Projekt előrehaladásának szakmai menedzselése, egyeztetése a projekt menedzserrel
  • Fejlesztési módszertan (agilis) és konvenció betartatása
  • Szakmai egyeztetések vezetése
  • Fejlesztési becslés készítése
  • Igényekre vonatkozóan megoldási koncepció megalkotása, szoftver tervezés
  • Tervezett megvalósítás dokumentációja, fejlesztői feladatok felosztása, definiálása
  • A fejlesztett rendszerre vonatkozó javaslatok kidolgozása és megvalósítása
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettséget
  • Legalább 5 év releváns szoftverfejlesztői tapasztalatot
  • Fejlesztett alkalmazáshoz tartozó technológiák alapos ismeretét – legyen ez Java, NodeJS, React, Angular vagy Java EE, PrimeFaces
  • Modelltervezési képességet
  • Angol nyelvű kommunikációs képességet (írásbeli és szóbeli)
Milyen az ideális jelölt?
  • Legyél a csapat vezetője – vállalj felelősséget, hozz döntést, fogd össze a csapatot és tekints úgy a projektre, mintha a sajátod lenne
  • Szervezd meg a feladatokat strukturáltan, tudj delegálni
  • Legyél asszertív – fejezd ki a véleményed és figyelj másokra, hallgasd meg őket is
  • Rendelkezz ügyfél és üzletorientált szemlélettel és kommunikálj is így
  • Légy együttműködő és proaktív a csapatban – kezdeményezz, tanúsíts tevékeny hozzáállást
  • Legyen szemed a saját és a csapatod fejlődésére, fejlesztési irányaira és motiváld őket a céljaik elérésére
  • A feladataidat lelkiismeretesen, felelőséggel és igényesen végezd el
Amit a partnerünk kínál:
  • Rád bízunk egy projektcsapatot és lehetőséged lesz önállóan végezni a munkádat
  • Folyamatos visszajelzést adunk a projekten nyújtott teljesítményedről, szakmai fejlődésedről és a vezetői működésedről
  • Számos változatos projektünkön megtalálhatod a számításod szakmailag is, mert mi ott kezdjük, ahol mások abbahagyják
  • Munka-magánélet egyensúlya és a családbarát hozzáállás fontos számunkra (Home office lehetőség, hetente/kéthetente 1 napot tölts az irodában, hogy találkozhassunk személyesen is)
  • Tanulási, fejlődési lehetőség: rendszereres belső Meetup és kerekasztal beszélgetések, Udemy képzések
  • Részvétel a mentor programunkban – mentorként vagy releváns témákban akár mentoráltként is
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Nyitott, dinamikus és támogató munkahelyi légkör – Nálunk a boldogság a cégkultúra

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Budapest, Debrecen, Hungary
Scroll to Top

Jelentkezés Vezető szoftverfejlesztő pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt