logocc-150x150

Üzleti elemző

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Medior
Tapasztalat: 3+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Fizetési sáv: Szakmai tudástól függő, versenyképes bérezés
Munkavégzés helye: Budapest, Debrecen, Hungary
Partnerünkről:

Partnerünk küldetése a megalakulásuk óta: fejleszteni az ügyfeleik üzletét a technológia által. Együttműködéseik kezdetben a telekommunikációs és pénzügyi szektorból indultak, de mostanra 11 különböző iparág számára szállítanak megoldásokat.

Üzletközpontú szemléletük és a magas szakmai elvárásoknak való megfelelés teszi őket képessé, hogy iparágtól függetlenül biztosítsák szolgáltatásaikat. Spirális módszertanuk, csapatuk kimagasló szakmaisága és hozzáállása teszi lehetővé, hogy  valóban megértik az ügyfeleik üzleti céljait és képesek  kialakítani, vagy továbbfejleszteni a vállalati stratégia megvalósításához szükséges IT hátteret.

Miért érdemes pályázni?
  • Változatos projektjeiken megtalálhatod a számodra megfelelő szakmai feladatkört
  • Minőségi, szakmailag magas színvonalú csapat és támogató munkahelyi légkör vár
Feladatok:
  • Összefüggések és rendszerek átlátása
  • Ügyfelekkel való szoros együttműködés
  • Több szálon futó folyamatok kézben tartása és szintetizálása
  • Ügyfelek igényeinek feltérképezése, megértése, megoldások kidolgozása
  • Az igények megfelelő dokumentálása és vizualizálása
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 4-5 éves üzleti elemzői szerepben betöltött projekt tapasztalat
  • Adatbáziskezelő ismeret (SQL, Oracle)
  • Tapasztalat nagyvállalati IT rendszerek tervezésében és üzleti igények értelmezésében
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Jól kommunikálsz és gyorsan reagálsz helyzetekre
  • Szívesen működsz közre a szoftverfejlesztés minden fázisában a tervezéstől a tesztelésig agilis módszertan szerint
Előnyt jelent:
  • Ismered vagy dolgoztál már agilis fejlesztési módszertannal
  • Vannak szoftvertesztelési ismereteid (ISTQB CTFL, Agile)
  • Szívesen végzel mentorációt
Amit partnerünk kínál:
  • Rendszeres visszajelzést adnak a teljesítményedről és szakmai fejlődésedről
  • Közösen időről-időre szinkronizálják az egyéni és szakmai céljaid, motivációd, hogy azok elérésében támogatni tudjanak. A tanulási, fejlődési lehetőségeket az egyéni igényeidre szabják – belső és külső képzések, tudásmegosztás (rendszeres szakmai meetup, kerekasztal beszélgetések, tréningek, Udemy stb.)
  • Home office, de hetente/kéthetente 1 napot tölts az irodában, hogy találkozhassatok személyesen is
  • Rendszeres csapatépítő programokat szerveznek, hogy közös élményeket szerezzetek

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Érdeklődöm a jelölt iránt