loguuuj-e1631099314699-150x150

Üzleti elemző HR fókusszal

Általános információk

Szektor: Human Resources
Pozíció szintje: Medior
Tapasztalat: 3+ év
Munkavégzés helye: Budapest
Partnerünkről

Partnerünk Magyarország piacvezető bér- és humánügyviteli szoftverfejlesztője és szolgáltatója.  A vállalat több mint három évtizedes története a korszerű bérügyvitel története. Sikerük titka munkatársaik szakképzettsége, szakmájuk iránti elkötelezettsége. Ügyfeleik iparági, méretbeli és HR-folyamatok összetétele szerint a legváltozatosabb feladatokkal találkozhatsz náluk. Téged is várnak a csapatukba, csatlakozz hozzájuk !

Miért érdemes pályázni?
  • Mert változatos feladatokat oldhatunk meg egy jó humorú, dinamikus csapatban
  • Szakértői munkánk eredményeként folyamatosan új megoldások kialakításán dolgozunk vagy a meglévőket fejlesztjük az új igényeknek, piaci trendeknek megfelelően
  • Mert rendszeres belső tudásmegosztás és képzések által folyamatosan fejlődhetünk
Feladatok:
  • Új termékek továbbfejlesztése a fejlesztőkkel és a tesztelőkkel egy csapatban
  • Ügyfelek és piaci igények megértése, megfogalmazása és képviselete a munkatársaid és a megrendelők felé
  • Verzió-kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása
  • Fejlesztési feladatok megfogalmazása, priorizálása
  • Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása tesztelésre
  • Dokumentáció készítése, aktualizálása
Elvárások:
  • Tanácsadó és/vagy üzleti elemzői tapasztalat
  • BPMN ismeretek
  • HR projektekben való részvétel
  • Szoftvertesztelői gyakorlat
Amit a partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Változatos feladatkör, szakmai kihívások
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség, mentorálás
  • Munkába járás támogatás
  • Hibrid munkavégzés

Hasonló pozíciók:

Budapest, Debrecen, Hungary
Scroll to Top

Jelentkezés Üzleti elemző HR fókusszal pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt