frontend-logo-300x200

Termékmenedzser

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Mid-Senior
Tapasztalat: 3+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest
Partnerünkről

Partnerünk küldetése a HR digitalizációja. Történetük 1989-ben bérszámfejtő szoftver fejlesztésével kezdődött. Mára a bér- és HR-szoftverek területén nem csak piacvezetővé, hanem trendteremtővé is váltak. Tudtad, hogy minden negyedik hazai munkavállaló a bérpapírján, vagy az általuk fejlesztett applikációban találkozik megoldásaikkal? Ügyfeleik többek között a pénzügyi, gyártási-termelési vagy kereskedelmi iparágak meghatározó szereplői.

Miért érdemes pályázni?
  • Mert változatos feladatokat van lehetőség megoldani egy jó humorú, nagy szakmai tapasztalattal rendelkező, dinamikus csapatban
  • Mert adott a fejlődési lehetőség a rendszeres belső tudásmegosztás és képzések által
  • Mer izgalmas belső projektfeladatokban támogatják az új munkamódszerek kialakítását, a meglévők fejlesztését
Feladatok:
  • Termékfejlesztési ötletek validációja, kidolgozása, priorizálása és megvalósítása
  • Az evolúciós termékfejlesztés során a portfólió bővítésének támogatása ismert validált technológiák vagy folyamatok használatával
  • Részvétel a meglévő termékek fejlesztésében, valamint új termékek, folyamatok fejlesztése
  • A termék portfólió menedzselése, termékszerkezeti módosítások és ehhez kapcsolódó akciók (pl.: kivezetések, bevezetések) tervezése
  • Termékelemzési feladatok ellátása: piaci információk gyűjtése, adatelemzés és az elemzés eredményeire alapozott döntéselőkészítő anyagok elkészítése
  • Közreműködés a termékmarketing terv készítésében, koncepcióalkotástól a bevezetés tervezéséig
  • Részvétel a technikai megvalósítás nyomonkövetésében, a termékhez kapcsolódó üzleti folyamatok kialakítása
Elvárások:
  • Legalább 3 év termékmenedzseri vagy kapcsolódó szakterületi tapasztalat
  • Magas szintű üzleti és műszaki ismeret
  • Naprakész tudás a piaci trendekkel, versenytársakkal és jogszabályokkal kapcsolatban
  • Gyakorlat pénzügyi és piackutatási elemzések készítésében
  • Kreatív, proaktív és eredményorientált szemlélet
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes, többelemű juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Változatos feladatkör, szakmai kihívások
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Remek, összetartó csapat
  • Kiszámítható jövő

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Budapest, Debrecen, Hungary
Scroll to Top

Érdeklődöm a jelölt iránt