frontend-logo-300x200

Szoftverfejlesztési Projektmenedzser

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Középvezetés
Tapasztalat: 5+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest

Partnerünkről:

Partnerünk 2008-ban indult informatikai szervezet. Indulásukkor még a klasszikus IT fejlesztés és igénykiszolgálás volt a fő profil, amely máig megmaradt, de már kisebb volumenben. Tevékenységük nagy részét különböző raktártechnológiai, árukövetési, vonlakódtechnológiai fejlesztések adják akár hardveres, akár szoftveres, vagy mobilapplikációs vonalról van szó. Nem csak európai, de nemzetközi (például marokkói) piacra is szállítanak megoldásokat. Jelenleg egy nagyobb bővülés előtt állnak, és több divíziót is szeretnének kiépíteni.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési beszállítók/alvállalkozók kezelése
  • Folyamat optimalizálás
  • Fejlesztői, rendszerszervezői csapat kialakítása
  • Fejlesztői, rendszerszervezői csapat irányítása/mentorálása
  • Fejlesztési, rendszerépítési metodológiák és folyamatok megtervezése
  • Fejlesztési, rendszerépítési folyamatok átalakítása
  • Szoftveres beszállítók kezelése
  • Elkészült szoftverek/szoftvercsomagok kezelése, azok paraméterezése

Elvárások:

  • Legalább 4-5 év tapasztalat szoftverfejlesztési projekten szerzett tapasztalat (Nem csak fejlesztőként, akár Project Manager tapasztalat is megfelelhet)
  • Csapatvezetői tapasztalat
  • Beszállítók kezelésével szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztés elméleti hátterének alapos ismerete, metodológiák kiváló ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízhatóság
  • Motiváltság

Előnyt jelnet:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (informatikai, mérnöki stb.)
  • Erős középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit a partnerünk kínál:

  • Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség
  • Saját csapat kiépítése és vezetése
  • Kiemelkedően előnyős jutalékrendszer (vezetett csapat munkája alapján is)
  • Piacvezető vállalatok megismerése, azok támogatása

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés Szoftverfejlesztési Projektmenedzser pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt