logo-Analyst-150x150

Senior fejlesztő/Tririga rendszermérnök

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Senior
Tapasztalat: 5+ év
Végzettség: Szakirányú felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest
A cégről:

A partnerünk széleskörű tapasztalattal rendelkezik IT megoldások terén, melyet a közös digitális jövő elérése érdekében szeretnének is megosztani az emberekkel. Főbb szolgáltatásaik közé tartozik a szoftverfejlesztés, IT szaktanácsadás, üzleti elemzés, valamint infrastruktúra tervezés és üzemeltetés. Mérnökeik a sok éves tapasztalatnak köszönhetően képesek akár a legkomplexebb működési igénnyel rendelkező rendszereket is átlátni és hatékonyan megvalósítani.

Feladatok:
  • A cég Tririga alapú rendszereinek folyamatos továbbfejlesztése, a szakterületi kollégák támogatása a paraméterezési feladatok kapcsán, valamint üzemeltetés- és hibaelhárítás támogatása, rendszerek közötti gépi adatkapcsolatok kialakítása
  • Tririga (Cloud&Onprem) rendszer fejlesztés támogatása, interfészek kialakítása
  • Fejlesztő kollégák szakmai mentorálása
  • Együttműködés a területen dolgozó fejlesztőkkel
  • Közvetlen kapcsolattartás a specifikációt végző kollégákkal
  • Kapcsolattartás a projekten résztvevő munkatársakkal
  • Szakmai segítségnyújtás az IBM Tririga programmal kapcsolatosan felmerülő üzemeltetési kérdésekben, alapértelmezetten a support csapatot vezető kollégával

Szükséges készségek:

  • Releváns szakmai végzettség
  • 5-8 év szoftverfejlesztő gyakorlat
  • Szerver ismeretek, főként Linux
  • Adatbázis ismeretek: MySQL, MSSQL, DB2
  • Programozási nyelvek: JavaScript/.NET
  • Cloud : Azure/IBM Cloud
  • Proaktív problémamegoldó készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Facility management rendszer fejlesztésében, támogatásában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • IBM architektúrában szerzett jártasság
  • Egyéb környezetek ismerete: React, HTML, CSS

Amit nyújtanak:

  • Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés Senior fejlesztő/Tririga rendszermérnök pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt