Schonherz Iskolaszovetkezet-400x

Sales representative

Általános információk

Szektor: Human Resources
Pozíció szintje: Medior
Tapasztalat: 3+ év
Fizetési sáv: bruttó 800 000 – 1 200 000 Ft/hó
Munkavégzés helye: Budapest, Debrecen
Csatlakozz a Schönherz Iskolaszövetkezethez!

A Schönherz Iskolaszövetkezetet 1995-ben alapították, és azóta szakmai közvetítőként működnek, kiemelt figyelmet fordítva az informatikai, support, fejlesztői, tesztelői, műszaki, gazdasági (pénzügy, számvitel, marketing, sales) és adminisztratív diákmunkák közvetítésére. Kínálatukban megtalálhatók hagyományos, szaktudást nem igénylő, valamint alkalmi (pl. hostess, nyári munka) lehetőségek, illetve projekt jellegű és otthonról végezhető munkák is. Küldetésük, hogy összekössék a jövő szakembereit a munkaadó cégekkel, és támogassák őket a karrierútjuk elején.

Csapatukba most egy tapasztalt Sales kollégát keresünk, aki segít abban, hogy továbbra is magas színvonalon szolgálhassák ki ügyfeleiket!

Amit biztosítanak számodra:
  • Versenyképes jövedelem: Alapbér és teljesítmény alapú bónuszrendszer (Bruttó 800 000 – 1 200 000 Ft/hó, tapasztalattól függően).
  • Szakmai fejlődési lehetőségek: Rendszeres továbbképzések, tréningek és konferenciák támogatása.
  • Modern munkakörnyezet: Kiválóan felszerelt irodai környezet, rugalmas munkavégzési lehetőséggel.
  • Csapatépítő programok: Rendszeres csapatépítők és közösségi programok, hogy a munka mellett a jó hangulat is biztosított legyen.
  • Egészségügyi támogatás: Magán egészségbiztosítás és rendszeres szűrővizsgálatok.
  • Munka-magánélet egyensúlya: Rugalmas munkaidő és az otthoni munkavégzés lehetősége.
Feladataid lesznek:
  • Cégünk termékportfóliójának értékesítése: Az értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása az ügyfélkapcsolattól a szerződéskötésig.
  • Új ügyfelek felkutatása és meglévő kapcsolatok bővítése: Proaktív ügyfélszerzés, személyes látogatások szervezése.
  • Ajánlatok készítése és nyomon követése: Precíz ajánlatkészítés és utókövetés, hogy ügyfeleink elégedettek legyenek.
  • Tenderekben való aktív részvétel: Stratégiai gondolkodás, tenderanyagok összeállítása, minőségellenőrzés és nyomon követés.
  • Kapcsolattartás meglévő, kiemelt partnereinkkel: Folyamatos kommunikáció és új értékesítési lehetőségek kiaknázása a meglévő partnereinknél.
  • Ügyfélelégedettség biztosítása: A maximális ügyfélelégedettség elérésére törekszünk, ezt a te feladatod lesz biztosítani.
  • Piackutatás: A piac és a munkaerőpiaci trendek folyamatos figyelemmel követése.
  • Részvétel konferenciákon és üzleti rendezvényeken: Aktív szerepvállalás a kapcsolati háló bővítésében és a Schönherz képviseletében.
  • Adminisztrációs feladatok: Szerződések, megrendelések elkészítése és kezelése.
Elvárások:
  • Szakmai tapasztalat: Minimum 3-5 év releváns tapasztalat Sales területen.
  • Nyelvtudás: Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Számítógépes ismeretek: Magabiztos felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel, PowerPoint).
  • Értékesítési készségek: Kiváló tárgyalási és kommunikációs készségek.
  • Szervezőkészség: Strukturált gondolkodás, kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelési képességek.
  • Egyéb: Megbízhatóság, agilitás, felelősségteljes személyiség, valamint B kategóriás jogosítvány.
  • Rugalmasság: Nyitott gondolkodás és hajlandóság az új dolgok elsajátítására.

Hasonló pozíciók:

Budapest, Debrecen, Hungary
Scroll to Top

Érdeklődöm a jelölt iránt