loguuuj-e1631099314699-150x150

Projektvezető

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Medior
Tapasztalat: 3+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest
Partnerünkről:

Partnerünk küldetése a HR digitalizációja. Történetük 1989-ben bérszámfejtő szoftver fejlesztésével kezdődött. Mára a bér- és HR-szoftverek területén nem csak piacvezetővé, hanem trendteremtővé is váltak. Tudtad, hogy minden negyedik hazai munkavállaló a bérpapírján, vagy az általuk fejlesztett applikációban találkozik megoldásaikkal? Ügyfeleik többek között a pénzügyi, gyártási-termelési vagy kereskedelmi iparágak meghatározó szereplői.

Miért érdemes pályázni?
  • Tapasztalt projektvezetői csapatukban sokéves tudás halmozódott fel, amit szívesen meg is osztanak egymással
  • A munkájukat saját fejlesztésű szoftvereikkel végzik
  • Ügyfeleik kérdéseinek megválaszolásában és a sikeres bevezetési projektekben naprakész tanácsadók és egy szuper fejlesztői és IT-támogató csapat segít a kérdéseket megoldani
Feladatok:
  • Te leszel a felelős a belső projektcsapat munkájának koordinálásáért, a kitűzött célok eléréséért
  • Az egyes projektek során Te leszel az első számú kapcsolattartó az ügyfelek és a belső projektcsapat között
  • Projektek szervezése, többszereplős és egymásra épülő projektfeladatok megszervezése és összehangolása, a résztvevők támogatása, koordinálása
  • Adminisztrációs jellegű feladatok ellátása, mint például a projekt előrehaladását bemutató nyilvántartások naprakészen tartása, projekt dokumentáció kézben tartása, megbeszélések szervezése, JIRA feladatok kezelése
Elvárások:
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum 3 év HR tanácsadói és/vagy HR projekt vezetésben szerzett tapasztalat ERP rendszer bevezetésében szerzett gyakorlattal
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Fontos az üzleti gondolkodásmód, folyamatszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Előnyt jelent, ha:
  • Tanácsadó (IT/vezetési/szoftver) területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Munkajogi, bérügyviteli ismereteid naprakészek
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Változatos feladatkör, szakmai kihívások
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Remek, összetartó csapat
  • Kiszámítható jövő

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Érdeklődöm a jelölt iránt