loguuuj-e1631099314699-150x150

Medior szoftverfejlesztő

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Medior
Tapasztalat: 3+ év
Munkavégzés helye: Győr
Partnerünkről:

Dinamikusan fejlődő győri partnerünk számára keresünk tapasztalt szakembereket. A szervezet tevékenysége során kiemelt szerepet kapnak a dróntechnológai, méréstechnikai, adatbiztonsággal kapcsolatos fejlesztések, projektjei az általános digitalizációs és 5G-fejlesztési tevékenységei az egészségügy, a biztonságtechnika, a mobilitás, a smart mezőgazdaság, az Ipar 4.0 különböző területeire kiterjednek.

Feladatok:
  • Szoftveralkalmazások elemzése, tervezése és fejlesztése vagy továbbfejlesztése
  • Kifejlesztett szoftveralkalmazások dokumentálása
  • Tervezés, koordináció, követelménygyűjtés és -elemzés, egészen a szoftver- és adatszerkezetek tervezéséig és fejlesztéséig
  • A kifejlesztett szoftver minőségbiztosítása egység- és integrációs tesztek formájában
  • Technikai tanácsadás a különböző részlegek megkereséseire
  • Az aktuális technológiai ismeretek folyamatos elsajátítása és a piaci trendek megfigyelése
  • A jogszabályokban (pl. GPDR) vagy a cégcsoport által meghatározott nemzetközi szabványok betartása és betartásának biztosítása minden munkaterületen
Elvárások:
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • NodeJS, VueJS, Python, SQL, NOSQL ismerete
Amit partnerünk kínál:
  • Szakmai fejlődés elősegítése
  • Rugalmas munkavégzés
  • Önálló projektek
  • Home office lehetőség

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Budapest, Debrecen, Hungary
Scroll to Top

Jelentkezés Medior szoftverfejlesztő pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt