logo-Analyst-150x150

Innovációs szaktanácsadó

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Medior
Tapasztalat: 3+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest, Debrecen, Hungary
Partnerünkről:

Partnerünk küldetése a megalakulásuk óta: fejleszteni az ügyfeleik üzletét a technológia által. Együttműködéseik kezdetben a telekommunikációs és pénzügyi szektorból indultak, de mostanra 11 különböző iparág számára szállítanak megoldásokat.

Feladatok:
  • Információ gyűjtés és az adatok elemzése a befektetési és/vagy pályázati projektek dokumentációjának összeállításához
  • Projektek megfelelő forráshoz illesztése
  • Folyamatok kialakítása és menedzselése közösen az ügyféllel
  • Projekt tervezési és szakmai anyagok összeállítása közösen az ügyféllel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • 3-4 év tapasztalat elemzői vagy szakmai, kutatási anyagok összeállításában
  • Innovációs területen vagy K+F-ben szerzett tapasztalat
  • Analitikus, elemző gondolkodás
  • Megoldás-orientált szemlélet
Amit a partnerünk kínál:
  • Munka-magánélet egyensúlya és a családbarát hozzáállás fontos számunkra (Home office lehetőség, hetente/kéthetente 1 napot tölts az irodában, hogy találkozhassunk személyesen is)
  • Tanulási, fejlődési lehetőség: rendszereres belső Meetup és kerekasztal beszélgetések, Udemy képzések
  • Részvétel a mentor programunkban – mentorként vagy releváns témákban akár mentoráltként is
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Nyitott, dinamikus és támogató munkahelyi légkör – Nálunk a boldogság a cégkultúra

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés Innovációs szaktanácsadó pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt