logo-Analyst-150x150

Bérügyviteli munkatárs

Általános információk

Szektor: Human Resources
Pozíció szintje: Junior
Tapasztalat: 2+ év
Fizetési sáv: Senioritástól függő versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye: Budapest, Debrecen, Nyíregyháza, Kecskemét, Veszprém
Partnerünkről:

Partnerünk megoldásai az innovatív tudást és a korszerű technológiát ötvözik. Magyarország piacvezető bér- és humánügyviteli szoftverfejlesztőjeként, több, mint 30 éves tapasztalattal és 300 munkatárssal támogatnak több száz vállalatot és több mint egymillió munkavállalót. Az elmúlt évben teljesen új technológiai alapokra helyezték a front- és back end oldalt, annak érdekében, hogy tudásukat, kreativitásukat a folyamatosan változó, kihívásokkal teli üzleti igények megoldására fordíthassák. Jelenleg termékeik nemzetközi piacra való felkészítésén dolgoznak, azzal a meggyőződéssel, hogy a magyar/hazai piacon bevált megoldásaik megfelelő alapot képeznek egy nemzetközileg is sikeres szerepléshez.

Miért érdemes pályázni?
  • A tapasztalt csapatban sokéves tudás halmozódott fel, amit szívesen meg is osztanak egymással
  • Munkádat a partnerünk saját fejlesztésű szoftvereivel végezheted, amelyek automatizálják az adminisztrációs munkát
  • Ha valamiben elakadsz, naprakész tanácsadók és egy felkészült fejlesztői és IT támogató csapat  segít a kérdéseket megoldani
Feladatok:
  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljeskörű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • Ügyféltámogatási feladatok ellátása – időnként angol nyelven is
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal
 Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú iskolai végzettség (Bér, TB)
  • Alaposság, határozott kommunikációs készség az ügyfelekkel és a hatóságokkal
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat bérszámfejtési szakterületen
  • Képesség a jogszabályok értelmezésére és azok szigorú betartására
  • Magas szintű MS Office ismeret, jelszó: Excel a barátunk
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Számviteli ismeretek
  • Korábbi tapasztalat bér- és humánügyviteli szolgáltatónál
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Változatos feladatkör, szakmai kihívások
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Érdeklődöm a jelölt iránt