logo-Analyst-150x150

Software Development Technical Leader / Architect

Általános információk

Szektor: Építőipar
Pozíció szintje: Középvezetés
Tapasztalat: 5+ év
Munkavégzés helye: Budapest

A partnerünk piacvezető költségvetéskészítő programjainak új generációjának fejlesztése lesz a feladatod. Lehetőséged nyílik befolyásolni a cég informatikai stratégiáját, és ezt a gyakorlatba is ültetni. Új projektünkben valami szokatlant, de mégis hiánypótlót szeretnénk létrehozni, amellyel hozzájárulhatunk az építőipar digitális világának fejlődéséhez.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Tech stack kialakítása
  • Fejlesztési folyamatok kialakítása
  • Fejlesztő csapat kialakításának támogatása
  • Koncepciók IT szempontú véleményezése
  • Szoftver alkalmazások architektúrájának megtervezése
  • Proof of Concept megoldások készítése

Elvárások:

  • Releváns technológiák, szoftverarchitektúrák magas szintű ismeretével,
  • Tervezési és fejlesztési módszerek magas szintű ismeretével,
  • Adatbázis-modellezés és tervezés magas szintű ismeretével rendelkezel.
  • Rendelkezel rendszerszemlélettel, problémamegoldó készséggel és analitikus gondolkodásmóddal.
  • Csapatjátékos vagy.

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés Software Development Technical Leader / Architect pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt