loguuuj-e1631099314699-150x150

Senior IT security fejlesztő (C++)

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Senior
Tapasztalat: 5+ év
Munkavégzés helye: Szeged
Partnerünkről:

Partnerünk 2019-ben alakult budapesti és szegedi telephellyel rendelkező szervezet. Fő profiljuk a 2024-es év egyik várhatóan legmeghatározóbb piaci iránya, az IT biztonság szakterülete. Munkatársaik informatikai fejlesztésben, tanácsadásban, és az etikus hackelés módszereiben jártas tapasztalt szakemberek. Erre a bázisra építve alkotnak változatos, a megbízói igények széles skáláját lefedő megoldásokat, rugalmasan és diszkrét módon elvégezve. Szervezetükben nemcsak szakmai fejlődést nyújtó légkörre, hanem közvetlen és aktívan együttműködő csapatra találhatsz, egyedi és kreatív problémamegoldó képességedet is szabadon alkalmazva.

Feladatok:
  • Windows alacsony szintű programozás IT security területen
Elvárások:
  • C++ ismeret
  • Assembly ismeret
  • Legalább alapszintű tapasztalat Windows Kernel/Driver programok írásában
  • IT security tapasztalat, vagy érdeklődés ilyen irányban
  • Nagyfokú önállóság és proaktivitás
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hajlandóság irodai munkavégzésre
Amit partnerünk kínál:
  • Tagja leszel egy családias, összetartó csapatnak, akik szem előtt tartják egymás támogatását
  • Kiemelkedő bérezés és cafeteria
  • Munkádat rugalmas időbeosztásban, igényeid szerint végezheted, de a csapathoz is igazodva aktív irodai jelenléttel
  • A kényelmedet szolgálja a frissen felújított, modern és zöld irodai környezet

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Budapest, Debrecen, Hungary
Scroll to Top

Jelentkezés Senior IT security fejlesztő (C++) pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt