Schonherz Iskolaszovetkezet-400x

Sales representative

Általános információk

Szektor: Human Resources
Pozíció szintje: Junior
Tapasztalat: 1+ év
Fizetési sáv: Bruttó 500 000 – 800 000 Ft/hó
Munkavégzés helye: Budapest
A cégről:

Partnerünk szakmai, kiemelten informatikai, support, fejlesztő, tesztelő, műszaki, gazdasági és adminisztratív diákmunkák közvetítésére specializálódott, de ajánlataik között hagyományos, szaktudást nem igénylő vagy éppen alkalmi, illetve projekt jellegű és otthonról végezhető diákmunkák is megtalálhatók. Küldetésük, hogy hidat építsenek a jövő szakemberei és a munkaadó cégek között. Szerepük kétirányú: az egyetemistákat szakmai tapasztalatokhoz és bevételi forráshoz juttatni, partnereiknek pedig humán erőforrást és utánpótlást biztosítani.

Feladatok:
  • kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel,
  • új partnerekkel való kapcsolatkiépítés,
  • meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás- és ápolás,
  • szakmai konferenciákon való részvétel,
  • pályázatok, ajánlatok elkészítése és nyomon követése,
  • hideghívások indítása,
  • dokumentációs feladatok ellátása,
  • egyéb ad-hoc projektekben való részvétel.
Téged keresnek, ha:
  • rendelkezel min. 1 év releváns szakmai tapasztalattal
  • legalább középfokú angol nyelvtudással
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • innovatív vagy a megoldásokat illetőleg, jól reagálsz a váratlan helyzetekre,
  • alap szintű informatikai ismeretekkel rendelkezel,
  • agilis, elhivatott, kitartó személy vagy
  • ha rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
Amit nyújtanak:
  • barátságos, közvetlen munkatársak,
  • versenyképes fizetés (jutalék, bónuszok, éves bónusz, cafeteria),
  • rugalmas munkaidő,
  • céges mobiltelefon, laptop,
  • szakmai tréningek,
  • csapatépítők.

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Érdeklődöm a jelölt iránt