logo-Analyst-150x150

Medior-Senior Java Software Engineer

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Mid-Senior
Tapasztalat: 4+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye: Budapest
Partnerünkről:

Partnerünk egy innovatív szoftverfejlesztő cég, amely kiemelkedő minőségű megoldások létrehozására specializálódott bármilyen méretű vállalkozás és szervezet számára. Elkötelezettek amellett, hogy ügyfeleiknek a legmagasabb minőségű szoftver megoldásokat és szolgáltatásokat nyújtsanak, tapasztalt fejlesztőkből álló csapatuk folyamatosan fejleszti magát és azon igyekszik, hogy naprakész maradjon a legújabb technológiákkal és trendekkel kapcsolatban. Magas szintű szakértelemmel rendelkeznek többek között a Microsoft platform alapú felhőmegoldások és mobilalkalmazások terén is. Úgy hiszik, hogy a megfelelő technológiának mindenki számára elérhetőnek kell lennie, ezért arra törekednek, hogy megoldásaik egyszerre legyenek innovatívak és megfizethetőek.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési feladatok egyedi ügyféligények alapján
  • Részvétel műszaki ajánlatok, tervek, becslések és megvalósítási dokumentumok készítésében
  • Határidők betartása
  • Pontos, precíz verziókezelés és minőségi, tiszta forráskód előállítása
  • Code review
  • Szoftverdokumentáció teljes körű elkészítése
  • Feladat nyilvántartás precíz, naprakész vezetése
  • Projektcsapat hatékony támogatása
  • Juniorabb kollégák mentorálása, munkájuk koordinálása
 Elvárások:

  • Legalább 4 (ideálisan 5) év Java fejlesztői tapasztalat
  • Back-end keretrendszer ismeret (Java, Spring, Springboot)
  • Konténerizációs technológiák ismerete
  • Szoftverforráskód- és verziókezelő rendszer tapasztalat (Git)
  • Szoftver tesztelés módszertani és IT biztonsági ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság csapatmunkára, kommunikációra
  • “Can do” mentalitás
  • Fejlődési vágy
Előnyt jelent:

  • Felsőfokú (preferáltan informatikai vagy villamosmérnöki) végzettség
  • Primefaces keretrendszer ismerete
Amit partnerünk kínál:

  • Izgalmas projektek, feladatok
  • Szakmai kihívás
  • Részvétel egy szoftverfejlesztő vállalat építésében
  • Rugalmas, főleg otthoni munkavégzési lehetőség (heti 2 nap irodai jelenlét)
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítmény alapú bónusz)
  • Laptop és mobiltelefon
  • Családias, baráti környezet
  • Hosszútávú együttműködés esetén szakmai előrelépési lehetőség

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés Medior-Senior Java Software Engineer pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt