loguuuj-e1631099314699-150x150

Full Stack Developer és Tech Lead

Általános információk

Szektor: IT
Pozíció szintje: Senior
Tapasztalat: 5+ év
Végzettség: Felsőfokú végzettség
Fizetési sáv: Bruttó 1 500 000 Ft
Munkavégzés helye: Budapest, Hungary
A cégről:

Partnerünk a nagy- és középvállalkozások digitális átalakulásának segítésében szakértő. Szakterületük az adminisztráció digitalizálásától, az üzleti folyamatok automatizálásán át az ügyfélkommunikáció tömeges testreszabásáig terjed. Több mint 20 éves vállalati múlttal a hátuk mögött, ma partnerünk Németországban, Magyarországon, Svédországban, Norvégiában és Szingapúrban szolgálja ki ügyfeleit.

A feladatról röviden:

Saját fejlesztésű Dokumentum-előállító platformjuk fejlesztéséhez, funkcióbővítéséhez keresnek tapasztalt Full Stack fejlesztő és egyben csapatvezető munkatársat!

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség
  • minimum 10 éves fejlesztési tapasztalat
  • JAVA SE
  • HTTP
  • REST/SOAP
  • Frontend technológiák mélyebb ismerete
  • Erős folyamat szemlélet
  • Alapvető operációs rendszerekhez kapcsolódó ismeretek: Linux, Windows, Networking, Virtualizáció (VMWare/Hyper-V/Redhat virtualization/Solarwinds)
  • Konténer technológiák általános ismerete
Feladatok:
  • a cég saját fejlesztésű dokumentum előállító platformjának a fejlesztése és funkcióbővítése a fejlesztői csapat szerves tagjaként
Amit partnerünk kínál:
  • Modern és kényelmes környezet könnyen megközelíthető helyen
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szabadon felhasználható cafeteria
  • Barátságos, családias csapat
  • Lehetőség a személyes és szakmai fejlődésre
  • Fejlesztői képzések, tréningek támogatása
  • Nyelvtanfolyam
  • Gyakori céges rendezvények

Szektor: IT
Szektor: IT

Hasonló pozíciók:

Scroll to Top

Jelentkezés Full Stack Developer és Tech Lead pozícióra

Érdeklődöm a jelölt iránt